Partneři

Kdo nám svítí na cestu za věděním

Partneři jsou jako hvězdy, které se spojují a vytvářejí nová souhvězdí. Velmi si vážíme těch, kteří nám na naší cestě za poznáním svítí a otevírají dveře k vědeckým dobrodružstvím.

Naše mise

„SFÉRA je otevřený prostor pro vaši tvorbu a učení. Vzdělává pro budoucnost, vytváří prostor pro kreativitu, tvorbu a objevování nových souvislostí. Propojuje aktéry z různých oborů a skupin. Nabízí rozvoj vlastní i rozvoj celé komunity. Posiluje odpovědnost za svět kolem nás“.

Sféra děkuje všem hvězdám

Podobně jako spolupráce mezi Stephenem Hawkingem a Rogerem Penrosem měla vliv na naše chápání vesmíru a černých děr, tak i my si uvědomujeme, že bez pomoci bychom k našim cílům nedosáhli. Proto jsme nedílnou součástí komplexního systému, jenž se zrodil ze spojení znalostí, kreativity a spolupráce. Srdečně děkujeme všem, kteří nás podporují a pomáhají v našem úsilí.

Posviťte nám na cestu i vy

Staňte se součástí naší cesty za objevy. Jsme otevřeni různým formám partnerství, od sponzorství konkrétních akcí, zapůjčení či darování technologického a výukového vybavení, lektorství apod.

Pro více informací se prosím obraťte na tým Sfery.