Kariéra

Den má jen 86 400 vteřin a my ve Sféře pracujeme na plné obrátky. Přidejte se k nám do odvážného a pestrého týmu sympaťáků.

Výběrové řízení na organizační výpomoc ve SFÉŘE

Rámcová náplň práce:
•    organizační výpomoc
•    práce na recepci
•    podpora lektorů, příprava učeben
•    drobný prodej (vstupenky a reklamní předměty)
•    přijímání a vyřizování telefonických hovorů
•    případná administrativní výpomoc back – office

Nabízíme:
•    práci na DPP
•    především odpolední a víkendové směny
•    atraktivní, pestrou a dynamickou práci v inovativní vzdělávací instituci
•    účast na unikátním projektu v prostředí rekonstruovaného areálu Automatických mlýnů
•    nástup možný ihned

Co od Vás očekáváme:
•    minimálně SŠ vzdělání s maturitou
•    výborné komunikační dovednosti
•    flexibilitu
•    znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
•    pro klientský přístup, milé, příjemné vystupování, zodpovědnost
•    zájem o dlouhodobou spolupráci

Povinné přílohy přihlášky:

  1.    Strukturovaný životopis včetně údajů o dosavadní praxi, odborných znalostech a dovednostech.
  2.    Přihlášky prosím zasílejte na adresu hr@sferapardubice.eu

Kontaktní osoba:
Mgr. Markéta Urbánková
HR manažer
mob. +420 725 031 668
marketa.urbankova@sferapardubice.eu